آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

آموزش مدیریت کسب و کار (MBA)

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش مدیریت کسب و کار (MBA)

شهریه دوره عمومی : 20,000,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 30,000,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

آموزش شناخت مبانی کسب و کار در دوره کامل MBA

آموزش شناخت رفتار سازمانی

آموزش مسائل مربوط به فن بیان

آموزش مسائل به اقتصاد کاربردی

آموزش مسائل مربوط به بازاریابی

آموزش مسائل مربوط به حقوق کسب و کار

آموزش مسائل مربوط به استراتژیک و برنامه ریزی

آموزش مسائل مربوط به کوچینگ

آموزش مسائل مربوط به مباحث مالی برای مدیران غیر مالی

آموزش مسائل مربوط به مذاکرات حرفه ای

آموزش مسائل مربوط به کارآفرینی

آموزش مسائل مربوط به دیجیتال مارکتینگ

آموزش مسائل مربوط به بیزینس اتیکت

آموزش مسائل مربوط به مدیریت منابع انسانی

آموزش مسائل مربوط به تحقیقات بازاریابی

آموزش مسائل مربوط به مدیریت فروش

آموزش مسائل مربوط به مدیریت برند و تبلیغات

آموزش مسائل مربوط به تفکر استراتژیک

آموزش مسائل مربوط به اجرای استراژیک

آموزش مسائل مربوط به کنترل استراژیک

و سایر مربوط به دوره MBA

برای ثبت نام و دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید . ( اعداد را به انگلیسی وارد کنید )


  پل ارتباطی ما و شما

  آموزش مدیریت کسب و کار (mba) ‌چیست؟

  برای اولین بار که mba به عنوان یک رشته دانشگاهی اضافه شد، دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه صنعتی شریف در این رشته مشغول به تحصیل شدند. این دانشگاه در زمینه رشته‌های فنی شهرت فراوانی داشت و پذیرش دانشجو در این رشته بسیاری از افراد را شگفت زده کرد. در ابتدا دانشجویان فنی و مهندسی فارغ‌التحصیل به این رشته علاقه‌مند شدند، در حالی که اطلاعات افراد در رابطه با این رشته زیاد نبود و بسیاری هدف از تحصیل در این رشته را نمی‌دانستند.

  همان طور که می‌دانید mba مخفف مدیریت کسب و کار است و در حال حاضر در بازار جدید کسب و کار، حضور آن امری ضروری تلقی می‌شود و افراد زیادی تمایل دارند که مهارت‌های آموزش مدیریت کسب و کار (mba) جهت کارآفرینی و کسب مهارت‌های لازم برای مشاغل جدید فرا بگیرند.

  بعد از آن با ورود به مدرسه کسب و کار هاروارد اعضای هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه تمایل به گذراندن دوره‌های آموزش مدیریت کسب و کار (mba) داشتند. سال‌های بعد مقطع دکترای رشته mba نیز به دانشگاه‌ها اضافه گردید و به سطحی عالی برای آموزش مدیریت مدیران سازمان‌ها تبدیل شد. این دو مقطع تحصیلی به مدیران سازمان‌ها کمک می‌کنند که از حالت سنتی رییس و مرئوس خارج شده و از روش‌های نوین مدیریت جهت پیشبرد اهداف خود کمک بگیرند. مدیران سازمان‌ها از روش‌ها و ابزار‌های مدیریتی و رهبری شناخت کافی پیدا می‌کنند و یاد می‌گیرند که چگونه مطابق با معیارهای روز دنیا کارکنان خود را رهبری کنند.

  برای شخصی که مدیر شرکت مجموعه‌ای بزرگ است جهت پیشرفت در جایگاه شغلی آموزش مدیریت کسب و کار (mba) به شدت پیشنهاد می‌شود.

   

  رشته تحصیلی مدیریت کسب و کار

   

  رشته تحصیلی مدیریت کسب و کار

  این رشته تحصیلی به صورت آکادمیک در تمام دانشگاه‌های کشور و یا موسسات، آموزش داده می‌شود. گرایش‌های رشته مدیریت کسب و کار عبارتند از:

  گرایش عمومی

  گرایش استراتژی

  گرایش بازاریابی

  گرایش رفتار سازمانی

  گرایش عملیات و زنجیره تامین

  گرایش کارآفرینی

  سیستم مدیریت کسب و کار

  سیستم مدیریت کسب و کار با عنوان سیستم BMS هم شناخته می‌شود. BMS جهت برنامه‌ریزی و عمل نمودن به استراتژی‌ها، سیاست‌ها،خط مشی‌ها و فرامین لازم در راستای امور مدیریتی به کار می‌رود. این سیستم جهت اجرای هر نوع تصمیم استراتژی برای اینکه مدیران به هدف خود نایل شوند لازم و ضروری است و متناسب با نوع و نیاز مشتریان اجرا می‌شود.

  مدیران سازمان‌ها به کمک سیستم مدیریت کسب و کار قادرند هر گونه فعالیتی را به خوبی برنامه‌ریزی کنند و عملکرد کارکنان خود را سنجیده و بررسی نمایند.

  در حالت کلی مدیریت کسب و کار به فرآیند مدیریت در یک سازمان گفته می‌شود که طیف وسیعی از مسئولیت‌ها و وظایف را شامل می‌شود که با توجه به مقیاس هر سازمانی و نوع وظایف با یکدیگر فرق می‌کنند اما همه آن‌ها از لحاظ عملکردی شباهت‌هایی با یکدیگر دارند که عبارتند از:

  برنامه‌ریزی

  سازمان دهی

  تعیین نیروی کار

  جهت دهی به امور

  کنترل

  مدیریت بودجه بندی

  علت گذراندن دوره mba

  برای گذراندن و ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار، مهم نیست که مدرک تحصیلی شما چیست و یا در چه حیطه‌ای مشغول به فعالیت هستید. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که رویای بزرگی را در سر می‌پرورانید و می‌خواهید آن را عملی کنید و شاید هم می‌خواهید برای ورود به دنیای کسب و کار حرفه‌ای آماده شوید و یا کسب و کار فعلی خود را رونق ببخشید، می‌بایست با اصول این دوره آشنا شوید.

  مهمترین دلیل برای گذراندن دوره آموزش کسب و کار این است که مهارت‌های مدیریتی را برای مدیران یک سازمان افزایش می دهد. مدیران بسیاری وجود دارند که از مهارت‌های مدیریتی بی‌اطلاع هستند، دست یابی به این مهارت‌ها اکتسابی است، بنابراین با گذراندن دوره آموزش مدیریت کسب و کار (mba) می‌توان به تمامی این مهارت‌ها دست یافت. مهارت‌هایی که شامل حسابداری، بازاریابی، مدیریت عملیات، مدیریت تبلیغات و برنامه‌ریزی استراتژیک می‌شوند و از جمله مباحث و سرفصل‌های این رشته محسوب می‌شوند که مدیران ارشد باید فرا گیرند.

  اگر صاحب مجموعه و کسب و کار نوپایی هستید برای اینکه بتوانید مجموعه خود را در برابر رقیبانتان حفظ کرده و به پیشرفت برسید به طور قطع باید با این مهارت‌ها آشنا شوید. بهتر است با اساتید و کارشناسان مدیریت کسب و کار آشنا شوید و با آن ها ارتباط برقرار کنید. از طریق ارتباط‌های فکری و تبادل نظر با آن‌ها خواهید توانست به مدیر موفقی تبدیل شوید. گذراندن دوره مدیریت کسب و کار به شما کمک می‌کند تا با مشکلات در کسب و کار بین‌المللی مقابله کنید.

  اگر یک مدیر بتواند با توجه به اوضاع بازار بهترین تصمیم ممکن را بگیرد قطعا می‌تواند یک مجموعه را به خوبی مدیریت کند. از علت‌های دیگر گذراندن این دوره افتتاح کسب و کاری مستقل است. بسیاری از افرادی که دوره‌های کسب و کار را می‌گذرانند تمایل دارند که کار آفرین شوند و استار تاپ خود را رهبری و مدیریت کنند.

  بنابراین این افراد به دنبال این هستند که بدانند چگونه می‌توانند با راه اندازی فروشگاهی اینترنتی کسب و کاری موفق و پر درآمد برای خود داشته باشند. برای دست یابی به این هدف باید داری فکر اقتصادی و اهداف بزرگی باشند.

  اگر خواهان یادگیری آموزش مدیریت کسب و کار (mba) در خارج از کشور هستید می‌توانید سریع‌تر به موفقیت دست یابید چون مدرک mba از جمله مدارکی است که در سراسر دنیا شناخته شده و معتبر است و برای راه اندازی کار در خارج از ایران هم می‌تواند کمک بسزایی به شما کند.

   

  آموزش MBA

   

  چگونگی راه اندازی کسب و کاری موفق

  مدیریت کسب و کار نوعی برنامه‌ حرفه‌ای است و اگر فردی درک درستی از هدف‌های سازمانی و کسب و کار خود داشته باشد می‌تواند به شیوه صحیح تری برای آن برنامه‌ریزی کند. برنامه‌ریزی که مواردی همچون تخمین بودجه، داشتن استراتژی و تحقیق در رابطه با بازار هدف را در بر می‌گیرد. در کار‌های اینترنتی شناخت هدف امری مهم تلقی می‌شود. به وسیله مدیریت کسب و کار می‌توانید وظایف مهم را شناسایی کنید و به هر شخصی مسئولیتی دهید تا بتوانید عملیات سازمان دهی را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید.

  اگر نیاز به بازبینی چارت سازمانی باشد، مدیر باید جهت توسعه فرآیند‌ها و کاهش تعداد آن‌ها تحولات لازم را انجام دهد. برای هر شغلی در سازمان باید شخص مناسب و ایده آلی را انتخاب کند و این سخت‌ترین کاری است که یک مدیر در مجموعه خود انجام می‌دهد. مدیر جهت ایجاد نوآوری در کسب و کار خود باید افرادی را انتخاب کند که دارای معیارهای کافی برای قرار گرفتن در جایگاه‌های مختلف شغلی خود باشند.

  از دیگر وظایف مدیران ارشد سازمان این است که باید در رابطه با مدیریت بودجه شناخت کافی داشته باشند و نحوه کار با نرم افزار‌های محاسباتی را بلد باشند تا بتوانند به صورت مناسبی کسب و کار و مجموعه خود را مدیریت کنند.

  سخن آخر

  جهت آموزش مدیریت کسب و کار (mba) در شهر تهران می‌توانید به صورت حضوری به آموزشگاه‌ها و موسسات ارائه دهنده این دوره مراجعه کنید و با سرفصل‌ها و شیوه‌های نوین مدیریتی آشنا شوید. آموزشگاه پویا الکترونیک یکی از مؤسسات معتبر و خوشنامی است که نسبت به برگزاری این دوره برای علاقمندان و کارآموزان محترم اقدام کرده است. شرکت و ثبت نام در این دوره برای عموم آزاد است. از آن جایی که داشتن انگیزه و علاقه از اصلی‌ترین شروط برای رسیدن به موفقیت محسوب می‌شود، بهتر است افرادی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند که به این رشته و کسب درآمد از طریق آن علاقمند می‌باشند.