آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

آموزش ICDL

هزینه ثبت نام در دوره آموزش ICDL درجه 1

شهریه دوره عمومی : 1,500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 2,500,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

هزینه ثبت نام در دوره آموزش ICDL درجه 2

شهریه دوره عمومی : 1,500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 3,000,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

آموزش صفر تا صد نرم افزار word  و Excel

آموزش صفر تا صد نرم افزار پاورپوینت  power point

آموزش صفر تا صد نرم افزار Access

آموزش تنظیمات کامل نرم افزار و کار با منو Office

آموزش جامع و صفر تا صد تنظیمات کلیه نرم افزار های ذکر شده

آموزش اصول و مفاهیم پایه کامپیوتر

آموزش کار با انواع مرورگرهای جستجو

آموزش ساخت ایمیل و تنظیمات کامل آن

آموزش نصب  انواع ویندوزها روی کامپیوتر

آموزش ساختن ، حذف و انتقال پوشه و فایل

و کلیه نکات مربوط به سخت افزار کامپیوتر

برای ثبت نام و دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید . ( اعداد را به انگلیسی وارد کنید )


  پل ارتباطی ما و شما

  گواهینامه بین المللی کامپیوتری icdl، یکی از جامع‌ترین گواهینامه‌های معتبر در زمینه سواد دیجیتالی و کامیپوتری است. این مدرک دارای سطوح یادگیری و آموزش‌های بسیاری است که مرحله اول و دوم آن جزو محبوب‌ترین‌ها به حساب می‌آید. هدف از آموزش، یادگیری مهارت‌های کامپیوتری مانند نرم افزارهای اکسل، پاورپوینت، نرم افزار ورد و ایمنی آنلاین و شهروندی دیجیتال است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مزایای آموزش icdl درجه ۱ و ۲، تفاوت سطح 1 و 2 و بهترین آموزشگاه برای یادگیری بیشتر آشنا کنیم.

  مزایای آموزش icdl

  افزایش قابلیت اشتغال

  اولین و مهم‌ترین مزیتی که دریافت و آموزش icdl درجه ۱ و ۲ به همراه دارد، شانس بالاتر برای استخدام است. درواقع مهارت‌های دیجیتالی و کامپیوتری یکی از مهم‌ترین موضوعاتی هستند که باعث شده تا کارفرمایان، به دنبال استخدام افرادی باشند که دارای این مهارت‌ها هستند.

  افزایش بهره وری درمحل کار

  دومین مزیت مهمی که یادگیری و دریافت مدرک آموزش icdl می‌تواند به همراه داشته باشد، افزایش بهره وری در محل کار است. یادگیری آموزش icdl می‌تواند میزان خطا را کاهش و به صرفه جویی در وقت کمک بیشتری کند.

  آموزش ICDL درجه 1 و 2

  افزایش اعتماد به نفس

  دریافت گواهینامه آموزش icdl، می‎تواند اعتماد به نفس بسیاری به افراد بدهد. از طرفی شناخت کامل این افراد از مهارت‌هایی که دارند می‌تواند چالش‌ها و مسئولیت‌های بسیاری را در زندگی شخصی و کاری برای آن‌ها به همراه داشته باشد.

  پیشنهادهای شغلی از خارج کشور

  گواهینامه آموزشicdl ، یک گواهینامه بین المللی است. این گواهینامه همچنین یک ارزش و اعتبار جهانی به اشخاص می‌دهد. از طرفی نشان دهنده این است که فرد از شناخت کافی و سواد دیجیتالی کافی برخوردار است و می‌تواند به خوبی با سایر متخصصان دیگر نیز ارتباط  و تبادل پیدا کند.

  بهبود مهارت‌های سواد دیجیتالی

  یادگیری و آموزش icdl می‌تواند در بهبود مهارت‌های دیجیتالی و کامپیوتری اشخاص نیز بسیار موثر و مفید باشد. از طرفی برای افرادی که به دنبال فعالیت در این زمینه به صورت حرفه‌ای هستند، یادگیری این مهارت‌ها و آموزش icdl درجه ۱ و ۲ بسیار ضروری و مهم است.

  مقرون به صرفه

  دریافت این مدرک آموزشی بین المللی، بسیار مقرون به صرفه و ساده است و تنها کافی است در یک آموزشگاه معتبر شرکت کرده و پس از اتمام دوره مدرک خود را تحویل بگیرید. همچنین بسته به آموزش‌هایی که این دوره به همراه دارد در ازای هزینه‌ای که دارد بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

  تفاوت آموزش icdl درجه ۱ و ۲

  همانگونه که در ابتدای نوشته هم اشاره کردیم، این آموزش به صورت کامل و در طی دو مرحله یاد داده می‌گردد. آموزش icdl درجه1، درواقع یک گواهینامه برای مهارت‌های اساسی و ضروری کامپیوتر مانند نرم افزار ورود، اکسل، پاورپوینت است و بیشتر برای افراد مبتدی و افرادی که آشنایی کمی با کامپیوتر دارند، مناسب است. بنابراین این افراد ابتدا باید در این مرحله ثبت نام کنند.

  آموزش icdl درجه 2، بیشتر برای افرادی است که آموزش‌های مرحله اول را فراگرفته‌اند و به نوعی به دنبال فراگرفتن مهارت‌ها و آموزش‌های حرفه‌ای‌تری هستند. درواقع برای شرکت در دوره آموزش icdl درجه 2 باید ابتدا با مهارت‌های مرحله اول آشنایی داشته باشید.

  ویژگی‌های آموزش icdl درجه ۱ و ۲

  1ایمنی آنلاین و شهروندی دیجیتال

  یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در دنیای دیجیتالی امروز بسیار مهم است ایمن ماندن و خطرات اشتراک گذاری اطلاعات شخصی است. یکی از ویژگی‌های مهمی که آموزش ICDL به همراه دارد، آموزش ایمنی آنلاین اطلاعات است. در این مرحله دانش آموختگان یاد می‌گیرند که چگونه اطلاعات خود را از فاش شدن محافظت کنند و چگونه از کلاهبرداری جلوگیری کنند.  همچنین یاد می‌گیرند که چگونه منابع قابل اعتماد را به صورت آنلاین شناسایی کند.

  2نرم افزار Word

  دومین ویژگی مهم آموزشICDL ، یادگیری نرم افزار ورد است. در این مرحله دانش آموختگان به صورت کامل با مهارت‌های اولیه قالب بندی، تغییر فونت و رنگ فونت، اضافه کردن سربرگ، پاورقی، ایجاد فهرست، استفاده از جداول و مفاهیم دیگری مانند ذخیره و چاپ آشنا می‌شوند.

  3کار با Excel

  ویژگی دیگری که یادگیری و آموزش ICDL به همراه دارد، آشنایی کامل با نرم افزار اکسل مایکروسافت است. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای مهم و کاربردی در ادارات است که در ایران نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما با آموزش این نرم افزار می‌توانید به راحتی داده‌های مورد نظر خود را تقسسم بندی و از آن‌ها جدول تهیه کنید. همچنین با خریداری دوره آموزشICDL ، به صورت کامل با نحوه کارکرد و تجریه و نحلیل این نرم افزار آشنا می‌شوید.

  4نرم افزار Powerpoint

  ویژگی بعدی که آموزشICDL  به همراه دارد، آموزش کامل نرم افزار پاورپوینت است. این نرم افزار یکی دیگر از نرم افزارهای مهم در مایکروسافت است و بسیار کاربردی نیز می‌باشد. افرادی که دوره آموزش ICDL را خریداری می‌کنند با طریقه استفاده و کارایی نرم افزار پاور پوینت به صورت کامل آشنا می‌شوند. از آموزش‌های این نرم افزار می‌توان به ساخت انیمیشن، ایجاد اسلاید جدید، افزودن جمله یا قالب و… به آن اشاره کرد

  5آموزش Access

  ویژگی دیگر آموزش در دوره آموزش ICDL، یادگیری مهارت و نرم افزار اکسس به صورت کامل است. متقاضیان این دوره، در این بخش به صورت کامل با تجزیه و تحلیل نرم افزار، اضافه کردن اطلاعات و ویرایش آن‌ها آشنا می‌گردند. همچنین یاد می‌گیرند که چگونه اطلاعات و داده‌های مورد نیاز را وارد بخش‌ها کرده و از آن‌ها جدول تهیه کرده و آمارگیری کنند.

  6- برنامه ریزی و مدیریت پروژه

  آخرین ویژگی مهمی که یادگیری و آموزش ICDL، به همراه دارد، برنامه ریزی و مدیریت پروژه است. درواقع این آموزش به دانش آموختگان یاد می‌دهد که چگونه اهداف و مقاصد پروژه را تعریف کرده و یک جدول زمانی برای انجام آن ایجاد کنند. همچنین آن‌ها یاد می‌گیرند که چگونه با استفاده از نرم افزارهای مدیریت زمان، به بهترین شکل زمان خود را مدیریت کرده و از آن بهترین بهره وری را ببرند.

   

  بهترین آموزشگاه برای آموزش icdl درجه ۱ و ۲

   

  بهترین آموزشگاه برای آموزش icdl درجه ۱ و ۲

  آموزشگاه‌های بسیاری در سرتاسر ایران وجود داد که به آموزش ICDL درجه ی 1 و 2 مشغول است. یکی از بهترین آموزشگاه‌های آموزش آموزش ICDL، مرکز آموزشی پویا الکترونیک است. این مرکز با دارا بودن سابقه‌ای طولانی درزمینه یادگیری و آموزش مهارت‌های کامپیوتری، یکی از بهترین‌ها در زمینه آموزش است. این آموزشگاه با برگزاری کلاس‌های آموزش حضوری در تهران به صورت دوره‌ای به یادگیری و آموزش ICDL  در تهران اقدام کرده است. از طرفی مرکز آموزش پویا الکترونیک با بهره گیری از اساتید مجرب و حاذق در زمینه آموزش مهارت‌های دیجیتالی به یکی از بهترین‌ها و مناسب‌ترین‌ها از نظر قیمت و کیفیت تبدیل شده است.

  کلام پایانی

  در این مقاله نگاهی داشتیم به آموزش ICDL درجه ی 1 و 2، ویژگی و مزایای یادگیری آموزش  ICDL. همانگونه که اشاره کردیم، این آموزش به فرد در افزایش مهارت‌های فردی و دریافت پیشنهادهای شغلی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. از طرفی از آنجایی که مدرک این دوره، یک مدرک معتبر بین المللی است، به شما در پیدا کردن موقعیت‌های شغلی در خارج از کشور کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

  امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و به شما کمک کرده باشد که بتوانید به راحتی دوره آموزش ICDL مورد نظر خود را خریداری کنید. برای ثبت نام و خرید دوره آموزش ICDL درجه ی 1 و 2 می‌توانید با مشاوران مرکز پویا الکترونیک تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی‌های لازم دوره مورد نظر خود را خریداری کنید.