آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

آموزش حسابداری

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش حسابداری

شهریه دوره عمومی : 15,000,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 20,000,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

برای ثبت نام و دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید . ( اعداد را به انگلیسی وارد کنید )


  پل ارتباطی ما و شما

  آموزش حسابداری

  در حال حاضر رشته حسابداری، یکی از انواع رشته های بسیار پرکاربرد است که امروزه توانسته متقاضیان زیادی را متوجه خود سازد بنابراین بسیاری از آموزشگاه های معتبر از جمله پویا الکترونیک به فکر آموزش حسابداری به صورت تخصصی شده‌اند که می‌توان گفت که این آموزشگاهتا حدود زیادی به اهداف متعدد خود رسیده است.

   در این رشته کار آموزان می توانند دوره های آموزشی مبتدی تا پیشرفته را در مدت زمان مشخص شده و مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کسب کنند. آنچه که مطالعه کردید آشنایی با مرکز آموزش پویا الکترونیک بود که در ادامه به آموزش و شرایط مرتبط با رشته حسابداری می پردازیم با ما همراه باشید.

  آموزش حسابداری چگونه انجام می شود؟

  معمولاً آموزش حسابداری به دو صورت آنلاین و حضوری قابل اجرا است که هر کدام دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. البته این دلیل نمی‌شود که از کیفیت برنامه‌های آموزشی آن کاسته شود و یا با سایر استانداردها در تضاد باشد.

   

  آموزش حسابداری چگونه انجام می شود؟

   

   شایان ذکر است که آموزش حضوری در این آموزشگاه مانند سایر آموزشگاه های معتبر در سراسر کشور در حد استانداردهای مشخص شده، از سوی سازمان فنی و حرفه ای بوده و توسط اساتید با تجربه و زبده در حوزه حسابداری انجام می شود که در طول دوره آموزش کارآموزان باآموزش های اولیه یعنی حسابداری مقدماتی آن را شروع می‌کنند که خود پیش نیاز سایر دوره های پیشرفته می باشد.

   معمولا برای رسیدن به شغل حسابداری کارآموزان باید روز به روز بر مهارت و توانایی خود بیفزایند بنابراین باید از آموزش های بروز و کاملاً تخصصی برخوردار باشند که قطعاً آموزشگاه پویا الکترونیک در این راستا می تواند کمک شایانی به آنها نماید.

  باید خاطر نشان نمود که حسابداری، از جمله شغل های پر متقاضی و شاید بتوان گفت: پرچالش بوده و از درآمد بسیار بالایی برخوردار است و اغلب در شرکت هایی که به مدیر مالی یا همان حسابدار نیاز دارند به کار گرفته می شوند.

   البته ناگفته نماند که هنگامی که افراد به فکر آموزش حسابداری هستند باید بتوانند در کنار آموزش های تئوری و عملی نمونه هایی از تمرین های واقعی را انجام دهند تا با کار آشنایی و بر آن تسلط بیشتری یابند.

   همانطور که گفته شد در آموزش حسابداری مقدماتی شما با انواع و اقسام نرم افزارهای حسابداری آشنا شوید که جزء مواردی است که برای استخدام کارآموزان در بازار کار بسیار حائز اهمیت بوده و آموزش آن باید با سرعت و به صورت کاملاً دقیق انجام شود که بیشتر مورد استفاده فروشگاه ها و کارگاه ها و غیره می‌ باشد.

   اما دوره های پیشرفته تر و تخصصی تر از مدت زمان طولانی تری برخوردار بوده که شامل حسابداری عمومی،صنعتی،تولیدی،مالیاتی،دولتی، حقوقی، مالی، مدیریت، حسابرسی می باشند که در صورت شرکت در کلاس های حضوری به موفقیت های بیشتری می رسید و می توانید با کسب مدرک معتبر به درآمد مالی چشمگیری رسیده و از آن در جهت کسب درآمد بهره کافی را ببرید، هر چند که قابلیت آموزش به صورت آنلاین را نیز دارد.

  خوب است بدانید که با سپری کردن هر یک از دوره های فوق، کارآموزان صاحب مدرک بین المللی معتبر می شوند که قابلیت ترجمه و معادل سازی را داشته و علاوه بر بازار کار داخلی می‌تواند در خارج از کشور نیز در جهت استخدام و راه اندازی کسب و کار استفاده بسیار ببرند.

   اما آموزش حسابداری به صورت آنلاین در آموزشگاه پویا الکترونیک نیز در حال اجرا است که بیشتر مناسب کارآموزانی می باشد که دوست دارند حسابداری مقدماتی را طی کرده و از مدرک دریافت شده آن برای استخدام بسیاری از شرکت ها استفاده کنند که قطعاً توانایی و مهارت یک حسابدار را به وی اعطا می‌کند.

  معمولاً شرکت ها چه به صورت دولتی و خصوصی نیازمند حسابدارانی هستند که با مباحث اولیه حسابداری و استانداردهای آن آشنایی کامل داشته تا بتوانند به بررسی قانون چک پرداخته و همچنین آموزش ثبت کردن مبانی حسابداری را دیده باشند.

   بدیهی است که کارآموزان دوره حضوری نسبت به آنلاین مزایای بسیاری دارند که مهمترین آن تبادل اطلاعات بین کارآموزان در کسب تجربه عملی بیشتر می باشد که در رسیدن به اهداف می تواند به آنها کمک شایانی کند.

   

  آموزش حسابداری، متناسب با چه گروه هایی می باشد؟

   

  آموزش حسابداری، متناسب با چه گروه هایی می باشد؟

   همانطور که می دانید گاهی عدم زمان کافی برای شرکت در کلاس و نیز مشغله کاری افراد نمی توانند در دوره های مختلف از جمله آموزش حسابداری شرکت کنند بنابراین ترجیح می دهند تا این دوره را به صورت آنلاین و در صورت ممکن در کلاس های حضوری که مطابق با وقت آزادشان است شرکت کند تا در کنار فعالیت روزانه به توانند این نوع از رشته های پرکاربرد را آموزش دیده و در طول زندگی خود استفاده بهینه از آن ببرد.

  شایان ذکر است که اغلب افراد به اهمیت وجود یک حسابدار خبره و باتجربه پی بردند بنابراین به خوبی از این مطلب بوده و سعی می کنند تا با کسب این مهارت با توجه به شغل خود به درآمد مطلوب و مناسبی برسد.

   این چنین است، معمولاً افرادی که به دنبال کسب شغلی ایمن و مطمئن هستند و نیز افرادی که تمایل دارند به عنوان شغل دوم از این تست و کار استفاده کنند، در اولین فرصت دوره آموزش حسابداری را طی نمایند البته افرادی هم هستند که از رشته تحصیلی خود رضایت نداشته و به همین دلیل در جهت تطبیق رشته می توانند این دوره آموزشی را طی و مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت نمایند و سپس به ادامه تحصیل در این رشته اقدام کنند.

   خوب است بدانید که بازار کار این شغل، به عنوان حسابداری ماهر و کارآزموده علاوه بر داخل در خارج از کشور نیز بسیار داغ است و اغلب متقاضیانی که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند می توانند با طی کردن دوره آموزش حسابداری و اخذ مدرک بین المللی معتبر به راحتی ویزای شغلی و تحصیلی درخواست داده و به آینده ای روشن و تضمین شده به عنوان حسابداری کار بلد دل ببندند.

  بدیهی است که یک حسابدار، باید توانایی انجام یک سری مبانی ارزشمند مناسب با شغل خود را بداند که مهمترین آنها پس از قانون چک، تنظیم قراردادهای مالیاتی، معافیت از مالیات، بخشودگی جرائم مالیاتی و حسابرسی از داده ها است که خود شامل دریافتی ها، پرداختی ها و نیز بدهی ها و غیره می باشد.

  بنابراین موارد فوق تنها بخشی از توانایی‌های حسابدار به شمار می رود که بسته به نوع نیاز شغلی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد یا نه بسیاری از متقاضیان به کارگیری حسابدار برای اینکه خود در این زمینه مهارت کافی را ندارند و ترجیح می‌دهند که فردی را استخدام کند که علاوه بر حسابرسی می تواند کارهای مالیاتی آنها را نیز انجام دهد که گاهی ممکن است استخدام این فرد به صورت ماهیانه باشد و گاهی به صورت دورکاری و نیمه وقت بنابراین کارآموزان رشته می توانند با توجه به وقت آزاد خود از این رشته به عنوان شغل اصلی و دوم خود استفاده بهینه کنند.

  با توجه به مطالب ارائه داده شده باید گفت: وظیف و هدف اصلی حسابدار این است که به مسائل مالی شرکت می پردازد و با فعالیت خود در این حوزه به ارائه اطلاعات مفید مالی در این زمینه می پردازد.

  در این بخش از مقاله می خواهیم به مفاهیم دارایی و معادله حسابداری بپردازیم که دارای دو شرط اصلی بوده یعنی دارای منافع آتی و نیز قابلیت اندازه گیری در واحد مالی باشد.

  لازم به ذکر است از انواع دارایی می توان به موارد زیر اشاره نمود که شامل:

  1. بانک
  2. تأسیسات
  3. صندوق ها
  4. حساب های دریافتی
  5. زمین، اثاث، وسایل نقلیه و غیره

  به طور کلی می توان گفت: حسابداری، در واقع یک فرایند است که در آن فرایند خلاصه کردن اطلاعات مفید، ثبت، طبقه بندی، جمع آوری، تهیه گزارش های مالی، صورت های حسابداری و غیره به اشکال و مدل های متنوع انجام می شود.

  از این رو، افرادی که در زمینه و حوزه حسابداری در شرکت های مختلف شروع به فعالیت می کنند حتما باید دارای اطلاعت کافی و مفید باشند تا بتوانند به راحتی و درستی از پس ساماندهی امور مالی، حسابرسی، ساماندهی شرکت ها و غیره برآیند و بتوانند به عنوان حسابدار دقیق به کار خود ادامه دهند.

  سخن پایانی

  همان طور که در ابتدا گقته شد، حسابداری یکی از بهترین و پرکار بردترین رشته ها، محسوب می شود که کارآموز، بایستی جهت فراگیری این مهارت به طور عملی و تئوری آموزش های لازم را فرا گیرد تا به آنچه می خواهد دسترسی پیدا کند.

  شایان ذکر است ما در این مقاله سعی کردیم تا با توجه به آموزش حسابداری، نحوه آموزش، آموزش مقدماتی، انواع و اقسام نرم افزارهای حسابداری، آموزش های عملی و تئوری و غیره آشنا کنیم تا شما عزیزان بتوانید با حضور در این کلاس ها و آموزش ها برای خود کسب و کاری راه اندازی کنید.

  همکاران و مشاوران آگاه ما در این زمینه همراه شما هستند. جهت حضور در این کلاس ها می توانید از طریق سایت پویا الکترونیک ثبت نام کنید و با آموزش حسابداری مهارت های لازم را بدست آورید و در آینده برای خود شغلی مناسب و پردرآمد ایجاد کنید.

  پس برای این که این دوره آموزشی را به صورت مستمر و کامل با داشتن اثر بخشی بالا به پایان برسانید بهتر است همین الان با ما و همکاران ما تماس برقرار کنید و در این کلاس ها و دوره های آموزشی ثبت نام و شرکت کنید.