آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

آموزش برق صنعتی

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش برق صنعتی

شهریه دوره عمومی : 3,500,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 6,000,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

آموزش برق پایه و مقدماتی

آموزش آشنایی با تجهیزات برق صنعتی

آموزش انواع مدار های فرمان

آموزش راه اندازی موتور های تک فاز و سه فاز

آموزش مونتاژ کامل تابلو های برق

آموزش عیب یابی تابلو های صنعتی

آموزش نقشه خوانی

آموزش کار با اینورتر و خازن

آموزش نصب انواع کنتاکتور ها

آموزش رنگ بندی سیم ها و ……

برای ثبت نام و دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید . ( اعداد را به انگلیسی وارد کنید )


  پل ارتباطی ما و شما

  یکی از حرفه های آموزشی در آموزشگاه پویا الکترونیک برق است. حرفه برق خود شامل شاخه های دیگر نظیر آموزش برق صنعتی است. آموزش برق صنعتی با مونتاژ تابلو برق سر و کار دارد. تابلو برق یک جعبه فلزی شامل انواع فیوزها، کلیدهای حفاظتی و تجهیزات دیگر است. این تابلو برق ها به دو صورت توکار و یا روکار در مراکز صنعتی، کارگاه ها، کارخانه ها و ساختمان های مسکونی یا اداری و تجاری نصب می شود.

  تابلو برق یکی از اولین مواردی است که باید در برق کشی ساختمان و طراحی آن لحاظ شود زیرا تمام سیستم برق یک سازه به این تابلو برق ها متصل است. مونتاژ تابلو برق یک کار کاملا تخصصی می باشد که نیاز به آموزش و کسب تجربه دارد. در صورتی که یک برقکار نتواند به صورت اصولی تابلو برق را مونتاژ کند، توزیع برق در واحد صنعتی مختل می شود و این می تواند آسیب های مالی و شاید حتی جانی در بر داشته باشد.

  آموزشگاه پویا الکترونیک دوره آموزش برق صنعتی را در غالب دوره آموزش مونتاژ تابلو برق صنعتی در یک کارگاه پیشرفته و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می کند. در ادامه اطلاعات تکمیلی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.

  برقکار صنعتی کیست؟

  یک برقکار صنعتی شخصی است که دانش و مهارت لازم برای مونتاژ انواع تابلو برق با سطوح مختلف پیچیدگی را دارد. یک تکنسین برق صنعتی باید با انواع فعالیت های برق صنعتی آشنایی داشته باشد. از جمله وظایف یک برقکار صنعتی با تجربه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مونتاژ تابلو برق صنعتی
  • نصب و سیم کشی مدار
  • طراحی و نصب سیستم های روشنایی و برقی
  • سیم کشی صنایع مختلف
  • بررسی و حفاظت از سیستم های الکتریکی
  • نصب کردن، کنترل کردن و تست کردن تجهیزات برق صنعتی
  • سیم کشی ماشین آلات و تجهیزات برق صنعتی
  • راه اندازی موتور های الکتریکی
  • نظارت بر سیستم های برق صنعتی

   

  برقکار صنعتی کیست؟

   

  یکی از مهمترین بخش های شغل برق صنعتی، مونتاژ برق صنعتی می باشد. آموزشگاه پویا الکترونیک دوره آموزش برق صنعتی را در کارگاه مجهز و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می کند. در این دوره کارآموزان با نصب انواع تجهیزات روی یک تابلو برق با توجه به نقشه آشنا می شوند و اصول کار را به صورت عملی فرا می گیرند.

  تابلو برق چیست؟

  تابلو برق یک محفظه فلزی در انواع مختلف ایستاده و دیواری در سایزهای مختلف می باشد. تجهیزات داخل یک تابلو برق صنعتی شامل قطعات زیر می باشد:

  • فیوزها
  • کلیدهای مینیاتوری
  • بی متال
  • کلید حرارتی
  • کلید کامپکت
  • کلید نشتی جریان
  • کنتاکتور
  • پوش باتن
  • چراغ سیگنال
  • چراغ هشدار
  • تایمر
  • ترمینال
  • ترانس سی تی
  • شینه
  • میکروسوئیچ و پدال
  • داکت کابل
  • PLC

  این قطعات را می توان به قطعات حفاظتی، کنترلی و قطع و وصل تقسیم کرد. در دوره آموزش مونتاژ تابلو برق در آموزشگاه پویا الکترونیک نصب انواع این قطعات داخل تابلو برق آموزش داده می شود. تابلو برق از لحاظ ولتاژ به سه دسته تابلو برق فشار ضعیف، تابلو برق فشار متوسط و تابلو برق فشار قوی تقسیم می شود. همچنین از لحاظ فرم ساختاری تابلو برق ها به انواع ثابت (Fixed) و کشویی تقسیم می شوند.

  دوره آموزش برق صنعتی

  در آموزشگاه پویا الکترونیک، دوره آموزش برق صنعتی در یک کارگاه پیشرفته با تجهیزات کامل برگزار می شود. در این کارگاه، تمام ابزار و تجهیزاتی که برای کار در بازار کار به آن نیازمندید در اختیارتان قرار دارد. در این دوره کارآموزان در کارگاه دست به آچار می شوند و تمام مهارت ها را خودشان با دستان خود تمرین می کنند تا ضعف های آنها برطرف شود. تمام سرفصل های این دوره کاملا مطابق با بازار کار طراحی شده و کارآموزان بعد از دوره می توانند به راحتی جذب بازار کار شوند. بعد از دوره نیز برای کارآموزان پشتیبانی نامحدود و مادام العمر در نظر گرفته شده است، به طوریکه اگر بعد از دوره به هر دلیلی در بازار کار با مشکلی مواجه شدید از ما کمک بگیرید.

  سرمایه لازم برای ورود به بازار کار برق صنعتی

  برای ورود به هر بازار کاری نیاز به سرمایه می باشد. هر چه کاری که قصد شروع آن را داریم تخصصی تر باشد نیاز به سرمایه بیشتری دارد. البته تلاش فرد نیز می تواند در این امر موثر باشد. برای ورود به بازار کار باید اموزش ببینید و این آموزش ها باید کاملا عملی و مطابق با تجربه باشد. با شرکت در دوره آموزش برق صنعتی، اساتید آموزشگاه پویا الکترونیک این تجربیات را در اختیار شما قرار می دهند.

  شرکت در این دوره طبیعتا نیاز به سرمایه دارد. سرمایه ای که به آن نیاز دارید سرمایه زیادی نیست و در عوض مهارت و تجربه ای که بدست می آورید در برابر این هزینه ارزش بالایی دارد. شما با صرف یک هزینه حداقلی فرصت های زیادی را در آینده در پیش روی خود قرار می دهید. پس از دور تقریبا می توان گفت نیاز به هزینه اضافی دیگری ندارید و اگر مهارت ها را در طول دوره به خوبی فرا گرفته باشید می توانید در یک شرکت یا سامان استخدام شوید و کار خود را شروع کنید.

  بازار کار آموزش برق صنعتی

  تمام سازه های صنعتی، کارخانه ها، کارگاه ها و … نیاز به تابلو برق صنعتی دارند. اگر شما یک برقکار صنعتی باشید می توانید به راحتی در این مراکز صنعتی استخدام شوید. بازار کار برق صنعتی بازار کار خوبی است و افراد فعال در این زمینه، شغل های خوب با درآمد و امنیت شغلی قابل قبول دارند. این به دلیل تخصصی بودن این شغل است. افرادی که در این زمینه مشغول به کار هستند از شرایط بازار کار و درآمد خود رضایت کافی دارند.

  درآمد برقکار صنعتی

   برق صنعتی یک شغل کاملا تخصصی می باشد که برای انجام آن باید آموزش ببینید و تجربه کافی داشته باشید. برای فردی که دانش و تجربه کافی در این زمینه دارد، درآمد قابل قبول و رضایت بخشی قابل تصور است. یک برقکار صنعتی می تواند درآمد خود را از راه های مختلفی افزایش دهد. اگر یک برقکار همیشه به دنبال یادگیری و کسب مهارت های بیشتر باشد و در فضای کاری خود نیز حرفه ای عمل کند، می تواند به درمآمد خود را به تدریج افزایش دهد.

  مدرک فنی حرفه ای آموزش برق صنعتی

  با شرکت در دوره آموزش مونتاژ تابلو برق صنعتی در آموزشگاه پویا الکترونیک می توانید مدرک فنی حرفه ای قابل ترجمه و بین المللی دریافت کنید. برای دریافت این مدرک باید در آموزشگاهی ثبت نام کنید که خود زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کل کشور مشغول به کار باشد. اگر در دوره آموزش برق صنعتی در آموزشگاه پویا الکترونیک شرکت کنید و مهارت ها را به خوبی فرا بگیرید و توسط استاد خود تایید شوید، آموزشگاه شما را به سازمان فنی حرفه ای کل کشور معرفی خواهد کرد تا در آزمون متمرکز این سازمان شرکت کنید. با شرکت در این آزمون و قبولی در آن می توانید مدرک معتبر این سازمان را که در خارج از کشور نیز معتبر است دریافت کنید.

   

  دوره آموزش برق صنعتی

   

  جواز کسب با دوره آموزش برق صنعتی آموزشگاه پویا الکترونیک

  خیلی از افرادی که در دوره آموزش مونتاژ تابلو برق در آموزشگاه پویا الکترونیک شرکت می کنند، به دنبال دریافت جواز یا پروانه کسب می باشند. این افراد خود در این رشته ها مشغول کار هستند و یا سرمایه لازم برای افتتاح یک مغازه را دارند اما به دلیل نداشتن جواز کسب امکان این کار برای آنها وجود ندارد. این افراد با شرکت در دوره آموزش برق صنعتی آموزشگاه پویا الکترونیک و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای می توانند به راحتی پروانه کسب اخذ کنند و با مجوز به صورت قانونی مشغول کار شوند.

  چگونه بهترین آموزشگاه را برای دوره آموزش برق صنعتی انتخاب کنیم؟

  یک آموزشگاه استاندارد باید دارای ویژگی های خاصی باشد. اگر در یک آموزشگاه استاندارد و دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید می توانید مهارت ها را با کیفیت بالا فرا بگیرید. یک آموزشگاه فنی حرفه ای استاندارد آموزشگاهی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

  • مدرک معتبر فنی حرفه ای
  • آموزش عملی و صفر تا صد
  • کارگاه پیشرفته و مجهز
  • اساتید برگزیده و برتر تهران
  • پشتیبانی نامحدود پس از دوره

  آموزشگاه پویا الکترونیک با دارا بودن این ویژگی ها فضای آموزشی مثبتی را برای کارآموزان ایجاد کرده و با راندمان آموزشی بالا سالانه افراد زیادی را روانه بازار کار می کند.

  چرا باید در دوره آموزش برق صنعتی آموزش پویا الکترونیک شرکت کنیم؟

  آموزشگاه پویا الکترونیک یکی از آموزشگاه های بزرگ و مجهز تهران با کارآموزانی در دوره های متنوع فنی حرفه ای می باشد. در این آموزشگاه انواع رشته ها از جمله آموزش مونتاژ تابلو برق که از زیر شاخه های دوره آموزش برق صنعتی می باشد، آموزش داده می شود. اساتید این آموزشگاه همگی از اساتید با تجربه و برتر تهران می باشند که خود سال هاست در بازار کار مشغول به کار هستند و می توانند تجربه چندین و چند ساله خود را به راحتی به شما منتقل کنند. ضمن اینکه بعد از دوره نیز پشتیبانی مادام العمر برای کارآموزان در نظر گرفته شده است.