آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

تلفن تماس آموزشگاه

09960722001

 

 

آموزشگاه پویا

الکترونیک

آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

آموزش برق ساختمان

آموزشگاه پویا الکترونیک یکی از آموزشگاه های فنی و حرفه ای با سابقه، بزرگ و مجهز تهران است که با دارا بودن مجوز از سازمان فنی حرفه ای، نزدیک به یک دهه است که در زمینه تربیت نیروهای متخصص فنی حرفه ای فعالیت دارد. آموزشگاه فنی حرفه ای پویا الکترونیک در زمینه آموزش عملی حرفه های متنوعی از جمله تاسیسات، برق، تعمیرات، ابزار دقیق و … فعالیت دارد.

این آموزشگاه با فراهم آوردن یک فضای آموزشی شایسته برای کارآموزان به همراه کارگاه های کاملا مجهز و پیشرفته توانسته زمینه را به صورت کامل برای یادگیری کارآموزان فراهم کند. سیاست آموزشی در آموزشگاه پویا الکترونیک، آموزش عملی و اصولی مهارت ها و تنظیم سرفصل های آموزشی مطابق با نیازهای بازار کار است. به همین جهت است که کارآموزان پس از شرکت در دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه پویا الکترونیک، قادر خواهند بود به راحتی وارد بازار کار شوند و کسب درآمد کنند.

آموزشگاه پویا الکترونیک با بهره گیری از برترین اساتید تهران که خود سال های متمادی در بازار کار مشغول به کار هستند، توانسته راندمان آموزشی را به طور قابل توجهی افزایش دهد. این اساتید قادرند با فن بیان عالی، پیشرفته ترین مطالب را به زبان ساده به کارآموزان منتقل کنند. همچنین این اساتید تجربیات سال ها کار در رشته برق ساختمان را به طور اصولی به کارآموزان منتقل می کنند.

رشته های فنی حرفه ای در آموزشگاه پویا الکترونیک کاملا متنوع هستند. یکی از رشته هایی که به طور تخصصی در آموزشگاه پویاالکترونیک تدریس می شود، رشته آموزش برق ساختمان است. رشته برق ساختمان یکی از رشته های مهم و اصلی زیرشاخه برق در رشته های فنی حرفه ای است که در ادامه دقیق تر به آن می پردازیم.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش برق ساختمان درجه 2

شهریه دوره عمومی : 2,700,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 4,500,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

هزینه ثبت نام در دوره آموزش برق ساختمان درجه 1

شهریه دوره عمومی : 4,400,000 تومان

شهریه دوره خصوصی : 6,000,000 تومان

تخفیف دوره به مدت محدود

همین حالا ثبت نام کنید.
مشاهده شهریه سایر دوره‌ها...

آموزش نصب انواع دوربین مداربسته

آموزش نصب انواع اعلام حریق

آموزش نصب انواع دزدگیر اماکن

آموزش نصب کرکره برقی ساید و توبلار

آموزش نصب انواع اپراتور شیشه ای

آموزش نصب انواع جک های پارکینگی

آموزش نصب و راه اندازی تلفن سانترال

آموزش عیب یابی انواع دوربین و دزدگیر و اعلام و …..

آموزش صفر تا صد مباحث مربوط به برق 1

آموزش برق پایه و مقدماتی

آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری

آموزش نصب انواع کلید و پریز ها

آموزش نصب انواع چراغ های سنسوردار

آموزش نقشه خوانی برق ساختمان

آموزش نصب دیمر و تایمر

آموزش رنگ بندی سیم ها

آموزش نصب کنتورهای تک فاز و سه فاز

آموزش قرائت کنتورهای تک زمانه و سه زمانه

آموزش انواع مدار های کولز و آنتن و ….

آموزش صفر تا صد استانداردهای برق کشی ساختمان و ….

برای ثبت نام و دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید و یا با آموزشگاه تماس بگیرید . ( اعداد را به انگلیسی وارد کنید )


  پل ارتباطی ما و شما

  آموزش برق ساختمان در پویا الکترونیک

  آموزشگاه پویا الکترونیک دوره آموزش جامع برق ساختمان را به صورت حرفه ای برگزار می کند. رشته برق ساختمان در آموزشگاه پویا الکترونیک در یک کارگاه کاملا مجهز و زیر نظر اساتید مجرب برگزار می شود. در این کارگاه کارآموزان دست به آچار می شوند و تمام مطالب را به صورت عملی و اصولی آموزش می بینند. در این دوره اساتید، مطالب اولیه تئوری را به کارآموزان آموزش می دهند. سپس کارآموزان با نظارت فعالانه اساتید، شروع به تمرین مهارت ها می کنند تا ضعف ها و اشتباهات آنان برطرف شود.

  معرفی رشته برق ساختمان

  رشته برق ساختمان یکی از رشته های اصلی زیر مجموعه رشته برق است. سیم کشی برق ساختمان و نصب نصبیجات ساختمان برای هر سازه ای ضروری و از اولی قدم ها در شروع یک پروژه ساختمانی است. قبل از برق کشی ابتدا نقشه برق ساختمان تعیین می شود و سپس مجری برق کشی ساختمان طبق نقشه به سیم کشی و نصب کلیدها و پریزها را می پردازد. آموزش برق ساختمان خود به دو شاخه آموزش برق ساختمان درجه 1 و آموزش برق ساختمان درجه 2 تقسیم می شود که در ادامه به طور مجزا به هرکدام می پردازیم.

  رشته برق ساختمان درجه 1

  آموزش رشته برق ساختمان درجه 1 شامل آموزش نصب نصبیجات ساختمان می باشد. لیست زیر رشته های آموزش برق ساختمان درجه 1 شامل موارد زیر است:

  • آموزش نصب دوربین مداربسته
  • آموزش نصب دزدگیر اماکن
  • آموزش نصب اعلام حریق
  • آموزش نصب تلفن سانترال
  • آموزش نصب کرکره برقی
  • آموزش نصب جک پارکینگی
  • آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

  همانطور که در لیست نیز مشاهده می کنید، رشته برق ساختمان درجه 1 یک رشته کاملا گسترده شامل انواع مهارت ها است. اگر یک برقکار در این مهارت ها با تجربه و ماهر باشد، می تواند سفارش های زیادی بگیرد و درآمد زیادی کسب کند.

   

  آموزش برق ساختمان درجه 2

   

  آموزش برق ساختمان درجه 2

  آموزش برق ساختمان درجه 2 شامل سیم کشی برق ساختمان، تراز کردن و نصب کلیدها و پریزها و همچنین نصب آیفون صوتی و تصویری است. رشته برق ساختمان درجه 2 در واقع در مراحل ساخت یک ساختمان قبل از موارد برق ساختمان درجه 1 انجام می شود، اما طبق نام گذاری سازمان فنی حرفه ای کل کشور، این بخش از برق کشی ساختمان به نام آموزش برق ساختمان درجه 2 شناخته می شود. معمولا کارآموزانی که قصد فعالیت در این رشته را دارند، ابتدا در دوره آموزش برق ساختمان درجه 2 ثبت نام می کنند و پس از یادگیری مهارت ها، یادگیری برق ساختمان درجه 1 را شروع می کنند.

  وظایف یک برقکار ساختمان چیست؟

  یک برقکار ساختمان فردی است که در رشته برق ساختمان مهارت و تجربه کافی دارد. همچنین این افراد قادرند انواع سیستم های برق کشی را در پروژه ها مسکونی، صنعتی و تجاری طبق استانداردها عیب یابی و تعمیر کنند.

  چگونه یک برقکار ساختمان شویم؟

  مسیر تبدیل شدن به یک برقکار ساختمان مسیر معین و مشخصی است. شما در ابتدای راه باید مهارت های مربوط به این کار را فرا بگیرید. شغل های فنی حرفه ای کاملا تخصصی شده اند و بدون آموزش رسیدن به درآمدهای خوب یا غیر ممکن است یا مسیری بسیار طولانی است. در طرف مقابل اگر مهارت های مربوطه را به صورت دقیق آموزش ببینید و برای بازار کار آماده شوید، می توانید به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید. ما برای شما در قدم اول، شرکت در دوره جامع آموزش برق ساختمان در آموزشگاه پویا الکترونیک را پیشنهاد می دهیم. شرکت در این دوره به دلیل امکانات کامل و اساتید باتجربه ای که راه را برای شما کوتاه می کنند می تواند یک سکوی پرتاب عالی باشد.

  وضعیت بازار کار و درآمد در رشته برق ساختمان

  همانطور که اشاره کردیم رشته برق ساختمان یک رشته جامع است که زیرشاخه های  زیادی را در بر می گیرد. یه همین دلیل نیز بازار کار رشته برق ساختمان یک بازار کار بزرگ با جامعه ای متنوع و گسترده از همه سنین و سلیقه ها است. اگر شما یک برقکار ساختمان باشید مسلما می توانید پروژه ها و سفارشات زیادی را دریافت کنید و به درآمدهای بی نظیری در این زمینه برسید.

  رشته برق ساختمان یک رشته تخصصی است و به همین دلیل میزان دستمزدها در این رشته نسبت به رشته های دیگر خوب است. اگر شما یک برقکار ساختمان باشید و جایگاه خود را در بازار کار پیدا کرده باشید، می توانید به درآمدهای خیلی خوبی برسید.

  آینده رشته برق ساختمان

  رشته برق ساختمان همگام با پیشرفت تکنولوژی توسعه پیدا کرده است. ابزارها و تجهیزاتی که در برق ساختمان به کار می روند به روش های جدید با مقاومت و ایمنی بیشتر تولید می شوند. همچنین برای خانه های لوکس و لاکچری، تجهیزات برقی ساختمان بهره خوبی از تکنولوژی داشته و کاملا فنی و حرفه ای شده است. اگر قصد دارید پروژه های لوکس با دستمزدهای بالا بگیرید و درآمد بالا داشته باشید، باید مرتب به دنبال کسب تجربه باشید و مهارت های خود را مرتب بروز کنید. رشته برق ساختمان مرتب در حال پیشرفت است و اگر خود را با این سرعت پیشرفت هماهنگ کنید، امنیت شغلی شما نیز به دلیل تخصصی که کسب کرده اید حفظ خواهد شد.

   

  مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای آموزش برق ساختمان

   

  مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای آموزش برق ساختمان

  برخی از افرادی که در دوره آموزش برق ساختمان درآموزشگاه پویا الکترونیک شرکت می کنند در واقع قصد مهاجرت دارند. مهاجرت به خارج از کشور فقط و فقط با مدرک قابل ترجمه و بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کل کشور امکان پذیر است. برای اخذ این مدرک باید در آموزشگاه پویا الکترونیک که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت دارد شرکت کنید. اگر با انرژی و انگیزه کافی در این دوره ها شرکت کنید و مطالب و مهارت ها را به خوبی فرا بگیرید، توسط استاد دوره تایید می شوید و سپس برای شرکت در آزمون متمرکز فنی حرفه ای معرفی خواهید شد. با شرکت در این آزمون و قبولی در آن می توانید به راحتی مدرک فنی حرفه ای دریافت کنید و برای مهاجرت کاری و دریافت ویزا به صورت قانونی اقدام کنید.

  چرا باید در دوره های آموزش برق ساختمان پویا الکترونیک شرکت کنیم؟؟

  برای شرکت در دوره آموزش برق ساختمان در هر آموزشگاه باید به شرایط آموزشی آن آموزشگاه توجه کنید. آموزشگاه پویا الکترونیک با مجوز و زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کل کشور فعالیت دارد.

  این آموزشگاه با بهره گیری از مجرب ترین اساتید و پیشرفته ترین کارگاه ها، سالانه کارآموزان زیادی را روانه بازار کار می کند. از جمله مهمترین مزایای این آموزشگاه که آن را به یکی از بزرگترین آموزشگاه های تهران تبدیل کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش عملی و اصولی
  • سرفصل های آموزشی ویژه بازار کار
  • مدرک قابل ترجمه و معتبر از سازمان فنی و حرفه ای
  • کارگاه های آموزشی پیشرفته و مجهز
  • اساتید مجرب و آموزش دیده با فن بیان عالی
  • پشتیبانی نامحدود و مادام العمر بعد از دوره
  • ساعات کلاسی منعطف و قابل هماهنگی
  • امکان برگزاری کلاس ها به صورت فشرده در روزهای پایانی هفته

  آموزشگاه پویا الکترونیک با فراهم آوردن این شرایط مسیر آینده کاری شما را هموار می کند و کمک می کند به سرعت و از کوتاه ترین راه به یک متخصص برق ساختمان تبدیل شوید. برای شرکت در دوره برق ساختمان با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی دریافت کنید و به راحتی قبل از پر شدن ظرفیت کلاس ها پیش ثبت نام خود را انجام دهید.